Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

W poniedziałek  2 września w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. W inauguracji udział wzięli uczniowie w towarzystwie swoich rodziców, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz  zaproszeni goście wójt gminy Sadowie pani Marzena Urban - Żelazowska, v-ce przewodnicząca Rady Gminy pani Bogusława  Kania, ksiądz proboszcz parafii Ruszków Ryszard Rej, ksiądz proboszcz parafii Biskupce Rafał Borycki, pani dyrektor   szkoły Anna Nowak i pani v- ce dyrektor Wioletta Zawada. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły oraz odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrali  nasi goście, który życzyli wszystkim dużo siły i zapału do pracy w nowym roku szkolnym. Po przedstawieniu przez Panią dyrektor organizacji nowego roku szkolnego uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami rozeszli się do klas .

.

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów oraz samych radosnych chwil w naszej szkole.