AKCJA - POZYTYWKA

AKCJA - POZYTYWKAWyluzowany
Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły, a szczególnie tych pozostających w trybie nauki zdalnej w klasach 4 - 8 do wspólnej zabawy.
„Już od wielu dni , tygodni w czasie zdalnego nauczania doskonalimy swój warsztat pracy, poznajemy nowe technologie nauki zdalnej. Niestety... nawet najlepsze i najnowsze technologie nie zastąpią nam bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. To relacje są najważniejsze. Wyłączona kamera powoduje, że nie wiemy, co słychać u drugiej osoby, czy wszystko u niej w porządku, jakie jest jej/jego samopoczucie, czy daje radę, czy potrzebuje pomocy.
Dlatego zapraszamy Was do akcji "Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK."Mrugnięcie Niech uczniowie na swojej dłoni narysują swoje emocje, aby pokazać, co u nich słychać, jak się czują. Prześlijcie zdjęcia na adres e – mailowy samorządu uczniowskiego - samorzaduczniowskisadowie@gmail.com

Zapraszamy na pierwszą fotorelację. Czekamy na kolejne zdjęcia.