Ślubowanie Pierwszaków 2013

Dnia 24 października 2013r. odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia szkoły podstawowej. Scenariusz "W krainie wiedzy- literkowo" i symboliczną dekorację przygotowały wychowawczynie- pani Elżbieta Kuchniak- Strąpoć i pani Monika Wtorkiewicz. Poczęstunek dla dzieci przygotowali Rodzice z klasy 1a i 1b. Obsługa sprzętu: uczniowie Gimnazjum- Damian Sternik i Michał Strąpoć. Konferansjerki- Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej- Kinga Wielgus i Zastępca przewodniczącej- Katarzyna Szczecina. Sztandar Szkoły: Milena Dziekańska, Mariusz Stadryniak, Natalia Hołody.Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości. ......

mw