Ferie w bibliotece

Kolejne ferie za nami.

Biblioteka szkolna wspólnie z Biblioteką Gminną w Sadowiu zorganizowały dla uczniów klas trzecich SP zajęcia plastyczne i literackie.

Tematem przewodnim były walentynki. Warsztaty plastyczne poprowadziła p. Jolanta Wiewiór. Dzieci wspólnie z wychowawczyniami – Małgorzatą Niedbałą i Karoliną Jurys tworzyły niebanalne upominki walentynkowe. Wszyscy włożyli dużo serca w wykonanie ozdobnych kartek z życzeniami, co było widać w efektach ich pracy.

Pani bibliotekarka Anna Cedro zapoznała gości z biblioteką, ukazując ją jako miejsce dobrej zabawy oraz alternatywę dla biernego siedzenia przed ekranem telewizora czy komputera. Spotkanie urozmaiciło głośne czytanie wierszyków i rymowanych życzeń walentynkowych oraz rozmowa na temat potrzeby okazywania sobie sympatii na co dzień.

Również biblioteka szkolna pełniła dyżury, umożliwiając czytelnikom wymianę wypożyczonych książek. Dziękujemy tym, którzy nas odwiedzili.