Rowery rehabilitacyjne dla Gminy Sadowie

W dniu 28 września 2018 roku na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Sadowiu  nastąpiło bezpłatne przekazanie Gminie Sadowie trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych przez Powiat Opatowski i Powiatowe Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Opatowie.

Naszą Gminę reprezentowały: Wójt - Pani Marzena Urban - Żelazowska oraz Dyrektor SP w Sadowiu - Pani Anna Nowak.

W trakcie wydarzenia Funkcjonariusz KPP w Opatowie - Pan Mateusz Papaj oznakowywał rowery mieszkańców gminy, w celu zabezpieczenia ich przed kradzieżą.

Użyczone rowery dostosowane są do potrzeb i możliwości osób niepełnosprawnych, ale mogą z nich korzystać wszyscy.

Sprzęt można bezpłatnie wypożyczać w Szkole Podstawowej w Sadowiu, na okres maksymalnie 2 tygodni.