JASEŁKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W BISKUPICACH

ŚWIĄTECZNIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ W BISKUPICACH.

Nastrój cudownych Świąt Bożego Narodzenia stworzyła grupa dzieci z klas 0 – III prezentując w dniu 17 grudnia br. przedstawienie jasełkowe. Tego dnia w naszej szkole gościło wiele znakomitych osób: Pani Wójt Marzena Urban – Żelazowska, p. Bożena Chodorek , p. Bożena Sobieraj, p. Małgorzata Skrok, p. Urszula Gawlik, p. Krystyna Sitek, p. Zenon Firmanty, p. Mieczysław Podczasi, p. Karol Błaszczuk, p. Marek Czarnecki, p. Leszek Spała, rodzice, dziadkowie. W imieniu grona pedagogicznego i uczniów gości przywitała p. dyrektor Anna Nowak. Głos zabrali także p. Wójt, p. dyrektor Zespołu Szkół, p. Firmanty.

Do występu przygotowały uczniów panie: Jolanta Dąbrowska, Ewa Podczasi, Alicja Dąbrowska, Karolina Jurys.

,,Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia upłyną w pełnym radości rodzinnym gronie,

ze wspólnie śpiewaną kolędą, a Nowy Rok przyniesie same radosne dni.”